Birželio 15–19 dienomis vyko vasaros dienos stovykla „Sveikastogauk Ukmergėje!“, į kurią susirinko beveik 30 smalsių ir aktyvių 8–14 metų ukmergiškių. Penkios dienos prabėgo akimirksniu – kupinos kūrybos, naujų patirčių, draugystės ir nepamirštamų įspūdžių. Stovyklos metu vaikai dalyvavo įvairiose edukacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse – dekoravo padėkliukus dekupažo technika, pynė spalvingas draugystės apyrankes, gamino tekstilinius paukštelius. Taip pat...
Naujienos
Partneriai ir draugai




































