Nedirbs

Būreliai

Tautodailės būrelis – Tapyba ant šilko

Vadovė: Nijolė Stunskaitė

 

      
Tai darbas reikalaujantis švelnumo ir susikaupimo. Ši technika, kaip ir pats šilkas kilusi iš kinų bei japonų kultūrų. Šilko technika dekoruojami interjerai, kuriami audiniai ir aksesuarai. Kuriant didesnius ar mažesnius akcentus galima praturtinti savo aplinką ir garderobą.

Kūrybos procese išbandomas ekspresyvumas, pasteliškumas, monochromija ir kiniečiams būdingas spalvingumas, dekoratyvumas ir piešinio tikslumas. Išmokstama tapyti ant šilko tekstiliniais dažais, nemažai dėmesio skiriama grafiniam piešiniui, gilinamasi į spalvų psichologiją, atsispiriant nuo turimų atskleistų – neatskleistų gebėjimų.

Lėlių gamybos būrelis

Vadovė: Silvija Puodžiūnaitė

Manoma, kad pirmieji lėlių spektakliai buvo pastatyti dar prieš 4 tūkstančius metų Indijoje. Iš tiesų, lėlės ir kaukės buvo ir yra naudojamos nuo neatmenamų laikų, visame pasaulyje ir visose kultūrose, ypač religiniuose ritualuose, šventėse. Nuo seno tikima, kad lėlė tai tarpininkas tarp žmogaus ir dievo ar dvasių pasaulio. Jų pagalba, žmonės galėdavo bendrauti, su nematomomis jėgomis ir taip pat papasakoti mitines istorijas.

Lėlių gamybos būrelyje susipažįstame su lėlių kultūra, jų rūšimis ir trumpa istorija. Išbandome naujas gamybos technikas kartu apjungdami pačias įvairiausias medžiagas. Gamybos metu, ne tik laviname estetinį suvokimą bei savarankišką kūrybinį mąstymą, bet ir tuo pačiu ugdome išraiškingumą, kuriant įvairius, lėlių charakterius.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt