Nedirbs

Šokių kolektyvai

Liaudiškų šokių kolektyvas „VILKMERGĖ“

Vadovė – Regina Zabielienė

Liaudiškų šokių kolektyvas „Vilkmergė“ suburtas 1982 metais.

Tai kolektyvas, kuris saugo ir puoselėja lietuvių liaudies šokio tradicijas, aktyviai koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose rajono renginiuose, valstybinių švenčių metu. Mielai bendradarbiauja su kitų miestų bei rajonų kolektyvais, dalinasi patirtimi.

„Vilkmergė“ – Pasaulio lietuvių dainų švenčių bei Respublikinių dainų švenčių dalyvis, nuolatinis respublikinių konkursų „Aguonėlė“, „Pora už poros“ dalyvis bei prizinių vietų laimėtojas.

Šokėjos ne kartą garsino Lietuvą ir svečiose šalyse: Bulgarijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Estijoje, Latvijoje, Moldavijoje ir Prancūzijoje.

Pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių kolektyvas ,,EGLŪNAS”

Vadovė – Virginija Butvilavičienė

   

Pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių kolektyvas ,,Eglūnas” susibūrė 2009 m.

Iki 2014 m. jam vadovavo Danutė Lukšienė. Tuo metu dar buvo nepilnos sudėties – 6 šokėjų poros. Tačiau tai nesutrukdė aktyviai dalyvauti ne tik įvairiose rajono šventėse bei renginiuose. Savo šokiais džiugino Vilniaus, Panevėžio ir Širvintų žiūrovus.

Nuo 2015 m. ,,Eglūnui” vadovauja Virginija Butvilavičienė. 2016 m. dalyvavo Lietuvos senjorų dainų ir šokių šventėje ,,Mes vėl kartu”, 2018 m. Lietuvos šimtmečio Dainų šventės „Vardan tos…“ dalyvis.

Ateities planuose daugybė koncertinių kelionių, dalyvavimas įvairiuose renginiuose, šventėse, festivaliuose šalyje bei už jos ribų.

Linijinių šokių kolektyvas „VISADA“

Vadovė – Egidija Merenanu


Linijinių šokių kolektyvas susibūrė 2005 m. Nuo pat pirmųjų veiklos metų kolektyvas aktyviai įsijungė į rajono kultūrinį gyvenimą dalyvaudamas įvairiuose renginiuose bei šventėse, o respublikinėse ir tarptautinėse linijinių šokių varžybose kolektyvo šokėjai kiekvienais metais tampa ne tik prizininkais, bet ir čempionais: 2011 m. kolektyvo šokėja Kristina Liukaitytė tapo žurnalo „Linedancer“ organizuojamo choreografų konkurso nugalėtoja, pralenkusi beveik šimtą kandidatų iš viso pasaulio; 2013m. Emilija Ivanauskaitė tapo Europos čempione ir pasaulio vicečempione; 2017 m. Viktorija Sartanavičiūtė tapo „Baltic country western dance championships“ ir „Italian country western dance championships“ čempione, o Odeta Laukaitytė „Czech Republic Open“ čempione.

Vadovės iniciatyva kasmet organizuojamos linijinių ir kantri šokių varžybos „Ukmergė in Line“ į Ukmergę sukviečia pačius geriausius šalies kolektyvus. Linijiniai šokiai neapsiriboja vienu šokių stiliumi. Užsiėmimų metu mokomasi Lotynų Amerikos, gatvės, klasikinių, charakterinių ir kt. šokių. Tai puikus būdas saviraiškai ir kūrybiškumui atsiskleisti.

Pramoginių šokių kolektyvas „VĖJA“

Vadovė – Aldona Satkūnaitė

2016 m. spalio mėnesį prasidėjo kolektyvo atgimimas.

Jau 2017 m. balandžio mėnesį sukvietėme panašius entuziastus iš respublikos bendram pasirodymui Kultūros centre. 2017 m. pavasarį šokėjai dalyvavo Druskininkų miesto šventėje.

Prasidėjus naujam sezonui prisijungė nauji šokėjai. 2018 m. pradžioje buvo dvi suaugusių žmonių grupės. Pramoginiai šokiai šokami pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19 iki 20 val. šokių salėje. Retro šokiai šokami pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 11 iki 12 val. veidrodžių salėje.

Kolektyvo tikslas išmokti gražiai judėti pagal įvairius ritmus, organizuoti šokių vakarus, aktyviai dalyvauti kultūriniame gyvenime.  

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „AIDAS“

Vadovė – Violina Romeikaitė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „AIDAS“ susikūrė 2019 m. Šiuo metu kolektyvą sudaro dvi grupės šokėjų. Mažieji kolektyvo nariai su šiuolaikiniu šokiu susipažįsta būdami vos 4 metukų. Užsiėmimų metu kolektyvo nariai mokosi šiuolaikinio šokio pagrindų bei technikų, dalyvauja šokių kūrimo procese.

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „AIDAS“ dalyvauja Ukmergės kultūros centre organizuojamuose koncertuose, kurtuose spektakliuose. Taip pat vienas iš kolektyvo tikslų yra atstovauti Ukmergės kultūros centrą šiuolaikinių šokių konkursuose ir festivaliuose bei dalyvauti moksleivių Dainų šventėse. Kolektyvo planuose yra organizuoti kasmetinį šiuolaikinio šokio festivalį, kuris atvertų galimybę bendradarbiauti su kitų miestų šiuolaikinių šokių kolektyvais bei teatrais.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt