Liepos 6

Mėgėjų teatro šventė „Miražai“ išaugo į regioninę

Veprių kultūros namuose vyko devintoji teatro šventė „Miražai“. Džiugina, kad iš rajoninės šventės išaugom į regioninę, kad turime savo šaunius žiūrovus, kad šventė vyko dvi dienas.

Pirmoji šventės diena buvo pilna naujų pažinčių, draugų susitikimų, geros nuotaikos ir šypsenų. Molėtų žmonių su negalia sąjungos satyros ir humoro grupė „Molėtuvka“ parodė pjesę „Kaip įmontuoti Laimę“ (rež. Pranas Pliuška). Pjesėje įvairiais būdais bandoma „padaryti laimingu“ nelaimingą žmogų… nors kartais reikia tik paklausti, pajausti, išgirsti…

Širvintų kultūros centro Kiauklių filialo mėgėjų teatras parodė pagal Ievos Simonaitytės apysaką pastatytą pjesę „Pikčiurnienė“ (rež. Asta Amankavičienė). Spektaklyje atgyja senojo kaimo papročiai, dainos, rateliai ir šokiai.

Pertraukų metu linksmino Širvintų kultūros centro Družų filialo humoristinių personažų atlikėja Janina Jankauskienė ir koncertavo instrumentinis trio (vad. Edvardas Ratautas).

Ypatingai džiaugiamės Astos Girnienės nertų kaukių paroda. Autorė papasakojo kaip ir kodėl gimė ši paroda, leido norintiems kaukes užsidėti, nusifotografuoti.

Antrąją šventės dieną buvo visko: šypsenų, slapčia nubrauktų ašarėlių, juoko, netikėtumų ir staigmenų. Švenčionių rajono Svirkų kaimo bendruomenės teatro grupė „Girdėnų ulyčia“ parodė nuotaikingą, tarmiška kalba žavintį spektaklį „Spaviedis“ (rež. Virginija Sinkevičienė), smagiai juokėmės stebėdami kaimo davatkėlių „nuodėmingus“ nuotykius ir pamąstymus.

Liaušių skyriaus mėgėjų teatras „Po liepom“ parodė V. Ruminavičiutės pjesę „Sunki našta“ (rež. Lina Monkevičienė). Ne vienas nubraukė ašarą stebėdamas kokia našta tampa mama savo vaikams, kai paaiškėja, kad pavogti už parduotą namą gauti pinigai…

Nuoširdus ačiū šventę rėmusiems Egidijai ir Broniui Zareckams, už gausius aplodismentus dėkojame šauniesiems žiūrovams, už visokeriopą pagalbą Algiminai Uselienei, Zitai Jurenkovienei ir visam „Palėpės“ teatro kolektyvui.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 16:30 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt