Liepos 6

Miesto gimtadienis prasidėjo saldžiai

Prasidėjo 690-as Ukmergės gimtadienis „Šok į kultūros rokenrolą“. Visą savaitę truksiantys renginiai žada patenkinti tiek jauno, tiek seno, tiek meno mėgėjo, tiek muzikos mėgėjo poreikius ir norus.

Šventinį gimtadienio atidarymo renginį pradėjo meno mokyklos Muzikos skyriaus orkestro ir jaunųjų šokėjų pasirodymu. Sveikindamas ukmergiškius su prasidedančia šventę meras Darius Varnas pakvietė miestą pasveikinti triukšmingai, emocingai ir linksmai, „tartum šoktume rokenrolą“. Ukmergiškius pasveikino ir seimo narys Juozas Varžgalys.

Gimtadienio šventę paskelbė trys patrankos salvės. Pirma – už Ukmergę, antra – už ukmergiškius, trečia – už tai, kad Ukmergė klestėtų dar 690 metų.

Koks gimtadienis be torto. Tik šį kartą jį pakeitė UAB „Ukmergės duona“ iškepti 690 keksiukų, sausainių ir meduolių. Vaišintis jais buvo pakviesti visi ukmergiškiai. Pastarųjų laukė ir dovana – nemokama kelionė nauju autobusu.

Į kelionę pakvietė UAB „Ukmergės autobusų parkas“, pristatydamas ukmergiškiams naujos kartos elektrinį autobusą „IVECO E-WAY“. Naujutėlaitis, 25 sėdimų ir 1 neįgaliesiems vietą turintis bei iš viso iki 50 keleivių talpinantis elektrobusas visą šią savaitę ukmergiškius nemokamai vežios intensyviausiais miesto maršrutais. Jį susirinkusiems į gimtadienio šventę pristatė įmonės direktorius Rimvydas Olšauskas. Tokių, daugiau kaip 500 tūkstančius eurų kainuojančių autobusų rajonas ketina įsigyti kelis.

Gimtadienis prasidėjo pirmadienį, bet renginiai tęsis dar visą savaitę. Ukmergiškių laukia sportinės varžybos, parodos, koncertai, šventinė eisena „Rokenrolo paradas“ ir šventinis pasveikinimas. Daugybė renginių pačiam įvairiausiam skoniui ir poreikiams. Ir visuose juose laukiama gausių būrių žiūrovų. Nes koks gimtadienis be svečių.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 16:30 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt