Kino vakarai

Minčių ir rankų dialogas

Veprių kultūros namuose veikia paroda „Minčių ir rankų dialogas“, skirta Tautodailės metams. Parodoje savo darbus eksponuoja Veprių krašto auksarankiai meistrai. Devyniolika talentingų žmonių, kiekvienas rankdarbius dirba laisvalaikiu, tai nėra pragyvenimo šaltinis. Džiugina gaminių įvairovė, atlikimo kruopštumas, savitumas.

Julius Aukštuolis iš skeltų vytelių pina didesnius ir mažesnius krepšius, drožia menteles. Jo žmona Irena su ypatingu kruopštumu akvarelės technika lieja paveikslėlius, daro šventinius vokelius, dėlioja vilnos paveikslus, parodoje eksponavo papuošalus iš vilnos, dėklą akiniams, dekoruotą dėžutę. Ypatingai nudžiugino jaunojo Jokūbo Bierio metalo kalvystės darbai: nuostabioji rožė, angelas, medis, dekoratyvios pakabos. Irena Žižienė parodoje pristatė papuošalus ir šventinius atvirukus. Leonora Šimatonienė demonstravo įveltus ir išdėliotus vilnos paveikslus, kuriems rėmus pagamino jos vyras Antanas Šimatonis. Nijolė Bondzinskienė moka įvairių rankdarbių technikų, o parodoje pristatė: tapytą paveikslą, papuošalus iš odos, veltas vilnones šlepetes ir pirties kepurę. Mama ir dukra Romualda Kazlauskienė ir Gita Zukienė džiugino nuostabiais mezginiais: elegantiškos suknelės, nertiniai, palaidinės, pirštinės, viskas skoninga, patrauklu. Giedrė Nanartavičienė „miško karalystėje“ įkurdino įvairiom technikom gamintus papuošalus, pintukus, namų dekoro elementus. Dovilė Razumienė stebino ažūriniais karpiniais, siuvinėtais paveikslais. Algimina Uselienė demonstravo tradicines aukštaičių pintines juostas, jos vyras Vytautas Uselis kvietė pavasarį dekoratyviais inkilais. Jurgita Kardauskienė žavėjo spalvingomis iš virvelių pintomis draugystės apyrankėmis. Kruopštumu stebino Jadvygos Imbrasienės siuvinėti paveikslai. Puikios riešinės, miniatiūrinės kojinaitės kūdikiams – tai Onutės Butėnienės darbai. Marytės Narušienės pomėgis – mezgimas, tai ir matėme megztus megztukus, nuostabų šalį. Salomėja Kvalitienė parodai atnešė kartu su mama siuvinėtas staltieses. Rasa Šimonienė demonstravo sages ir dekupažu puoštas dėžutes.

Apžiūrėjus parodą nusprendėme, kad prireikus dovanos ar pasipuošti, ar į mišką grybauti, viską rasime savo miestelyje. Džiugu, kad mes turime daug talentingų ir geranoriškų žmonių.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt