Kino vakarai

Mokėmės dirbti su vašku ir keramika

Liepos 29 d. visus norinčius sukvietėme į Liaušių kultūros namus – pasigaminti knygai skirtuką, tačiau labai neįprasto būdu – enkaustika. Enkaustika – tai labai sena technika, atrasta dar senovės pasaulyje. Jos pagrindas yra tapyba spalvotu vašku ant paviršių, naudojant įkaitintus instrumentus.

Šios edukacijos metu mes naudojome vaškines kreideles ir lygintuvą, o kaip teisingai deginti ir tapyti su vaškinėmis kreidelėmis mus mokė edukatorė Zita Pleskutė. Nuo mažiausio iki vyriausio šios edukacijos dalyvio veido nedingo smalsumas, susikaupimas ir džiaugsmas pamačius gautą rezultatą.

Spalio 14 d. Šešuolių bendruomenės salėje vyko keramikos edukacija „Kurkime kartu“. Edukaciją vedė UKC Liaušių skyriaus meno vadovas Aurelijus Pampucha ir šešuoliškė keramikė Dalia Rovda. Molis susirinkusiųjų rankose palengva virto įvairiais kūrybiniais darbais: angelu, vaza, pasaga, pelėda, sniego seniu, klevo lapu… Tai pirmasis, bet tikrai nepaskutinis susitikimas ir prisilietimas prie molio.

Už bendradarbiavimą dėkojame Šešuolių kaimo bendruomenės pirmininkei Editai Joteikienei, bibliotekininkei Rimai Staniūnenei, seniūnaitei Genovaitei Petrikienei.

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt