Nedirbs

„Nenuoramose“ – jaunieji teatrų aktoriai

Kovo viduryje Kultūros centras ir jo salės buvo atiduotos jauniesiems aktoriams. Čia vyko tradicinis „Vaikų ir jaunimo teatrų festivalis Nenuoramos-2022“. Festivalyje šeši teatrai iš visos Lietuvos parodė po spektaklį, o per pertraukas klausėsi dainų, stebėjo šokėjus, žaidė žaidimus.

Pirmieji pasirodė su spektakliu „Kaip Rudnosiukas laimės ieškojo“ pasirodė Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos mokomasis teatras (rež. Živilė Martinaitienė ir Andrius Kurienius). Pagal V. V. Landsbergio sukurtą kūrinį spektaklyje teigiama, kad Rudnosiukas slypi kiekviename iš mūsų ir ieško savo vietos ir laimės. Šio jausmo ieškodami, neišvengiamai susitinkame įvairialypių jausmų, žmonių ir kartais pamatome, kad laimė yra čia pat, šalia mūsų.

Plungės kultūros centro teatro „Saula“ papasakojo stebuklingą istoriją „Aladinas ir stebuklinga lempa“ sukurtą pagal persų pasakas (rež. Sigita ir Romas Matuliai). Tai istorija apie berniuką Aladiną, radusį stebuklingą lempą, kurioje gyvena norus pildantis Dinas…, apie Aladino meilę gražuolei Sultonaitei… apie Meilę, kuri gali padaryti stebuklus…

Monospektalį „Koncertas Nr. 1“, pagal J. Ivanauskaitės noveles pristatė Vilniaus kultūros centro teatro studija „Elementorius“ (rež. Eglė Storpirštienė). Spektaklis gimė karantino metu. Tai pasakojimas apie jaunystę – laiką, kada daug kas nutinka pirmą kartą, kada labai svarbu išsaugoti SAVE ir nepasimesti miesto bei žmonių šurmuly, apie įvairiausius tuo metu užplūstančius jausmus ir apie tai, kad svarbu išmokti juos priimti ir darniai su jais gyventi.

Vienas spektaklis vyko originalo – rusų kalba. Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos teatras „Talisman“ pristatė „Jubiliejų“, pagal A. Čechovą (rež. Galina Semionova). Spektaklyje yra išjuokiama vieno finansiškai sugriauto banko valdytojų veidmainystė, vidutinybė ir gobšumas. Šis bankas ruošiasi švęsti savo jubiliejų…. Ar viskas pavyks sklandžiai?

Molėtų kultūros centro teatro studija „Remarka“ pristatė „Siena“, pagal J. Marcinkevičių (rež. Jolanta Žalalienė). Spektaklio „kieme“ visi žinojo savo laiką, visi ir viskas – žmonės ir daiktai, ir įvykiai – maži ir dideli, šitam kieme žinojo viską. Ir gal tik vienas, taip, turbūt, tik vienas atėjo per anksti, – svarbiausia, per anksti jis buvo pažymėtas šitoj „Sienoj“.

Ukmergės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Nykštukas“ (rež. Tamara Kvieskienė) žiūrovus pakvietė į mergaičių koloniją, į kurią atvyksta filmavimo grupė. J. Glovadskio pjesėje „Mergaitės – kitoje pusėje…“ pasakojama apie gyvenime susipainiojusias mergaites, jaunų sielų patirtus išgyvenimus, visuomenės ir net artimųjų žmonių žiaurumą.

Pertraukų metu dainavo ir grojo Ukmergės meno mokyklos ir Taujėnų gimnazijos (vad. Nijolė Janulienė) jaunieji atlikėjai. Šoks Ukmergės kultūros centro linijinių šokių kolektyvas „Visada“ (vad. Egidija Merenanu), šiuolaikinio šokio kolektyvas ,,Aidas“ (vad. Violina Romeikaitė), žaidimus vedė jaunieji teatrų aktoriai.

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt