Kino vakarai

Paminėta Gedulo ir Vilties diena

Birželio 14 d. visoje šalyje prisimenami tūkstančiai išvežtų žmonių į tuometinės Sovietų Sąjungos atšiauriausius kraštus. Tūkstančiai žmonių – tūkstančiai likimų. Žmonės, likimai prisimenami Gedulo ir Vilties dienos renginiuose, skaitant ištremtų žmonių pavardes.

Kultūros centre surengtas atminimo renginys turėjo vykti lauke, bet lietus visus suvijo į Kultūros centro vidų. Renginį, nešdami lagaminus su ištremtų žmonių vardais ir pavardėmis, pradėjo Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro-studijos „Nykštukas“ jaunieji aktoriai. Juos pakeitė Kultūros centro mėgėjų teatro aktoriai skaitydami ištraukas iš knygos „Vaikystė Sibiro toliuose“, koncertavo Kultūros centro Politinių kalinių ir tremtinių choras „Tremtinys“ bei Siesikų kapela „Vieversa“, Ukmergės „Vyčio“ 1002-oji šaulių kuopos nariai Dukstynos kapines prie paminklo „Tremtiniams“ padėjo gėles. Apie tremtį kalbėjo ir prisiminusi karą Ukrainoje klausė „už ką“ Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių Ukmergės skyriaus pirmininkė Aldona Kalesnikienė.

Skaitomos Ukmergės krašto tremtinių pavardes pradėjo teatro-studijos „Nykštukas“ nariai. Juos pakeitė suaugusieji. Renginį vedė teatro-studijos „Nykštukas“ nariai Greta Namikytė ir Ignas Silevičius.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt