Baltijos kelias 2024

Pavasario renginiai

Pavasaris gražus ne tik ateinančia vasara, bundančia gamta, bet ir renginiais kurie vyko Vepriuose.

Žygis „Už Jūsų, mūsų ir mūsų draugų Laisvę!“ vyko lydint saulėto ir giedro dangaus. Vepriškiai nešini vėliavomis ir vėliavėlėmis, pasipuošę tautine atributika, dainuodami patriotines dainas keliavo link senojo Veprių piliakalnio, link Veprių ištakų.

Ant piliakalnio sugiedojome Tautinę giesmę, klausėmės Veprių seniūnės Dalios Radzevičienės sveikinimo, Tylos minute pagerbėme žuvusius Ukrainoje. Prisiekėme mylėti ir ginti savo gimtą kraštą, dirbti savo ir žmonių gėrybei, knygos iš rankų, dainos iš lūpų neišleisti, statyti namus, kuriuose gyvens meilė ir tiesa, brolybė ir grožybė.

Tradicinė šventė „Gimtinės spalvos“ Veprių kultūros namuose buvo kupina šurmulio, šypsenų, geros muzikos, skambių dainų. Džiaugėmės Ukmergės rajono mero Rolando Janicko sveikinimu, kartu su Veprių seniūne Dalia Radzevičiene seniūnijos padėkų „Vardan gimto krašto“ įteikimu, informatyvia ir įdomia viktorina – protmūšiu, kuriame susirungė trys komandos, o nugalėtojais tapo visi…

Nuostabia instrumentine muzika žavėjo vepriškių „Intermezzo“ (vad. Edvardas Ratautas), puikiais paveikslais renginį papuošė tautodailininkė Anelė Stancikienė, o Taujėnų skyriaus vokalinis ansamblis (vad. Nijolė Janulienė), sulaukė pliūpsnio aplodismentų, pasilingavimų ir padėkos už iš visos širdies dainuojamus romansus.

Siuvinėtos tekstilės parodos „Močiučių ir mamų dygsneliai“, skirtos Motinos dienai, atidaryme širdis dainavo. Žydėte pražydo įvairiaspalviais žiedais jaunystės prisiminimai, siuvinėjimo romantika, spalvingumas ir kruopštumas. Eksponuojama trylikos dalyvių darbai. Renginyje skambėjo armonikos ir akordeono virkavimai, išbandėme proto galias viktorinoje „Pasukim galveles“. Eilėraštį mamai parašė vepriškis Leonas Butėnas, o perskaitė jo žmona Onutė:
„Motule, nuvesk į vaikystę,
Už rankų paėmusi vėlei…
Ten likę svajonės tegrįžta,
Ir tavo akių žiburėliai…“

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 16:30 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt