Kino vakarai

Popietė „Pabūkime kartu“ bei Vaikų ir jaunimo vakaras

Rugsėjo 9 d. pakvietėme šešuoliškius susieiti į popietę „Pabūkime kartu“. Šešuoliškiai gausiai rinkosi į bendruomenės salę. Popietės metu gerą nuotaiką ir skambias dainas dovanojo UKC Liaušių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Ilgesys“ (vad. Aurelijus Pampucha). Renginį vedė ir Vytauto Mačernio eiles skaitė UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė.

Šios popietės metu ne tik dainavome dainas, klausėmės eilių, žiūrėjome keletą improvizacijų, bet ir dalinomės mintimis, kokių renginių, susitikimų bei edukacijų norėtų Šešuolių krašto žmonės? Buvo sutarta, kad mes ir vėl į Šešuolius atvyksime spalio mėnesį. Smagu, kad žmonės nori susitikti, burtis ir dalyvauti kultūrinėje veikloje.

Saulėtą rugsėjo 30 d. su vaikais ir jaunimu susitikome neįprastoje, bet labai jaukioje erdvėje – vaikų žaidimo aikštelėje Liaušiuose. Vaikai, jaunimas bei tėveliai atskubėjo nešini ne tik balionais, bet ir puikia nuotaika, kuri lydėjo visą vakarą. Tinklinis bei kiti linksmi žaidimai, zefyrų ir dešrelių kepimas, karšta kakava bei nuoširdus bendravimas šildė mus šį rudenišką vakarą. Džiaugėmės, kad galėjome padovanoti vieni kitiems nepamirštamas akimirkas.

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – nuo 15:00 iki 19:30 val.

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt