Kino vakarai

„Protų mūšis“ Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

„Protų mūšis“ Taujėnuose visuomet sulaukia didelio susidomėjimo jaunimo tarpe. Tačiau kovo 16 d. į kultūros namus susirinko ne tik vietiniai jaunuoliai, bet ir vyresnės kartos atstovai, svečiai iš Lėno, Užulėnio, Mažeikių ir Užupušių kaimų. Šio žaidimo tikslas šįkart – ne tik paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, bet ir praplėsti žinias apie Lietuvą, savo gimtą kraštą, suburti žmones turiningam ir prasmingam laisvalaikiui praleisti.

Žaidime susirungė 5 komandos: „Užupušiai“, „Džentelmenai“, „Kruopos“, „Užugirio tritonai“, „Lingela“. Dalyviai turėjo įveikti 5 etapus, kuriems daug įdomių ir „suktų“ klausimų paruošė VU socialinės politikos studentė, taujėniškė Aida Stakaitė. Klausimai buvo susiję su Lietuva, jos istorija, etnografiniais regionais, žinomais Lietuvos žmonėmis ir lankomiausiomis vietomis bei, žinoma, Ukmergės kraštu.

Pirmą vietą užėmė „Lingela“ – Daiva Buzienė, Nijolė Janulienė, Jurgita Levickienė, Jolanta Janickienė, Nijolė Stakienė ir Vidmantas Krikštaponis. Antri liko „Užugirio tritonai“, kurie, kaip ir „Lingela“, paskutinėje rungtyje lankomiausias Lietuvos vietas sužymėjo itin tiksliai, treti – „Kruopos“, ketvirti – „Džentelmenai“, penkti – „Užupušiai“.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais, o prizus pirmai vietai – bilietus į pasirinktą kino filmą – įsteigė Ukmergės kultūros centras.

Kitas žaidimas „Protų mūšis“ Taujėnuose vyks rugpjūčio mėnesį, renginio „Sporto vasara“ metu.

Už pagalbą rengiant šį protų mūšį dėkojame: Agnei Juškaitei, Viktorijai Pranaitytei, Aidai Stakaitei ir Aistei Šnipaitytei.

UKC Taujėnų skyrius renginių organizatorė Milda Auglytė

Viktorijos Pranaitytės nuotraukos

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo balandžio 25 d.:

II – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt