Liepos 6

„Sustoki, laike, sustok…“

Galingasis laikas, kurio niekada nė vienas neišmokstame nugalėti, dovanodamas mums visas gyvenimo spalvas, nemažai iš mūsų pasiima. Jam, laikui, atiduodame savo sveikatą, jėgas ir jaunystės svajones. Tačiau mums visada lieka niekuo neįkainuojamas ir neprarandamas turtas – patirtis, leidžianti geriau suvokti giliausius pasaulio ir žmogaus slėpinius, per meną ar muziką… Laikas žmogui duotas tam, kad jisai žengtų tolyn, darytųsi vis tobulesnis, laimingesnis, eitų į tikslą. O muzika, kaip sakė M. K. Čiurlionis – tai „Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus ir neapykantas“.

Ta pati muzika subūrė ir Taujėnų vokalinį ansamblį, kuris dainuoja įvairių žanrų dainas. O kolektyvo branduoliu visada buvo Jurgita Levickienė ir Jolanta Janickienė. Šio kolektyvo vadovė Nijolė Janulienė pasakoja, kad šis puikus duetas dainuoja jau 25-erius metus. Todėl lapkričio paskutinį penktadienį visi susirinko į Taujėnų kultūros namus į Jurgitos ir Jolantos muzikinį vakarą „Sustoki, laike, sustok“ prisiminti, pasiklausyti skambių dainų bei padėkoti balsingosioms kolegėms, kurios be kultūrinės veiklos turbūt neišsivaizduoja savo gyvenimo. Jos surado laiko ir šeimoms, ir teatrui, ir šokiui, ir giedojimui, ir knygai.

Vakaras prasidėjo Taujėnų folkloro ansamblio dainomis bei Jurgitos ir Jolantos atliekama sutartine. Vėliau susirinkusieji klausėsi dueto atliekamų akademinių dainių. Trečioji vakaro dalis buvo skirta romansams, Jurgitai ir Jolantai akompanavo ansamblio narys, Ukmergės savivaldybės meras Rolandas Janickas ir vadovė Nijolė Janulienė, o renginiui artėjant į pabaigą visi klausėsi nuotaikingų pop kūrinių.

Pertraukų metu klausytojai buvo vaišinami arbata ir saldainiais bei žiūrėjo dueto ir viso ansamblio koncertų ir gastrolių nuotraukas. Vakaro pabaigoje Rolandas Janickas pasidalino smagiais prisiminimais iš dueto gyvenimo, o susirinkusieji Jurgitai ir Jolantai ilgai plojo bei dovanojo gėles.

UKC Taujėnų skyriaus renginių organizatorė Milda Auglytė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 16:30 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt