Kino vakarai

Šv. Baltramiejaus atlaidai – tradicinė šventė Vidiškiuose

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį Vidiškiuose šventė. Jau ketvirtadienio vakarą miestelio pradžioje į kalnelį pasilypėjęs Baltrukas kvietė visus į šventę. Svečius pasitiko papuošta gėlėmis ir vėliavėlėmis miestelio pagrindinė gatvė.

Šventiniai renginiai prasidėjo vasaros kino filmu penktadienio vakare. Ukmergės kultūros centro darbuotojai atvežė į Vidiškius filmą „Amžinai kartu“.

Šeštadienį nuo ankstyvo ryto žvejai varžėsi kas daugiau, didesnę ar pirmą žuvį pagaus miestelio tvenkinyje. O, kad žvejai nepadarytų pažeidimų, juos prižiūrėjo trys pareigūnės: Vaiva, Jolanta ir Eglė.

Po pietų prasidėjo sportinės varžybos mokyklos stadione. Čia varžėsi tinklininkai, krepšininkai ir, žinoma, futbolininkai. Atvyko Ukmergės priešgaisrinės tarnybos komanda su savo programa. Vyko tradicinės veteranų ir jaunimo futbolo varžybos.

Vakare naujoje bendruomenės projekto lėšomis pastatytoje scenoje vyko šventinis koncertas. Prieš koncertą bendruomenės pirmininkas V. Jankauskas perkirpo simbolinę juostelę ir paskelbė sceną atidaryta. O kad ji ilgai tarnautų vidiškiečiams, kaip vasaros kultūrinių renginių centras, buvo pašventinta klebono Lauryno Grikiečio.

Bendruomenės tarybos nariai įteikė padėkos raštus visiems, kurie prisidėjo prie projektų įgyvendinimo. Už finansinę paramą organizuojant šventę rėmėjams dėkojo Vidiškių seniūnas V. Štaras.

Smagių melodijų ir skambių dainų pynę dovanų atvežė Deltuvos kultūros namų liaudiškos muzikos kapela (vad. Kazimieras Piestinis). Šiais metais rėmėjų dovana – Valdemaro Frankonio ir Daivos Naujikienės koncertas.

Šventė baigėsi fejerverkais ir šokiais iki vidurnakčio.

UKC Vidiškių skyriaus reginių organizatorė Janė Giedraitienė.

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – nuo 15:00 iki 19:30 val.

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt