Kino vakarai

Teatrų šventė „Teatro miražai“

Veprių kultūros namuose vyko mėgėjų teatrų šventė „Teatro miražai“, skirta „Palėpės“ teatro 20 metų veiklos jubiliejui. Į svečius pasikvietėme teatro kolektyvus iš Valų ir Taujėnų.

Valų mėgėjų teatras „Plaštaka“ (vad. Alė Ališauskienė), parodė A. Ališauskienės „Nei šis, nei tas, bet gal kas ir supras“. Spektaklyje girdėjome iš tautosakos lobynų surinktą išmintį. Linksmomis situacijomis, muzika, dažnutėmis praturtintas spektaklis nepaliko abejingų.

Taujėnų mėgėjų teatras „Bičiuliai“ (vad. Vidmantas Krikštaponis), parodė Stasio Žemaičio „Jaunikis iš Kauno“. Puiki aktorių vaidyba, humoru trykštantis spektaklis vertė žiūrovus įdėmiai stebėti veiksmą iki pat galo, įvairias scenas lydėti aplodismentais, nuoširdžiai kvatotis.

Veprių mėgėjų teatras „Palėpė“ (vad. Rasa Šimonienė), parodė premjerinį spektaklį, Edmundo Untulio komišką meilės istoriją „Nosis su apgamu“. Nemeilė, pyktis ir alkoholis išskyrė porą, tačiau pabuvę vienas be kito, patyrę įvairių išgyvenimų, jie pajunta, kad „geriausia yra savo trobelėje“. Scenoje verdanti gyvenimiška istorija prikaustė žiūrovus iki paskutinės minutės, netrūko juoko ir aplodismentų.

Per 20 gyvavimo metų mėgėjų teatro „Palėpė“ aktoriai sukūrė ne vieną spektaklį, kuriuos rodė savo ir kitų vietovių žiūrovams. Kolektyve vaidina Marytė Butkevičienė, Irena Žižienė, Jadvyga Deinienė, Leonas Jurenkovas ir Stanislovas Šikšnys. Nuoširdus ačiū aktoriams ir jų šeimų nariams už kolektyvui skirtą laiką, nuoširdžias pastangas, įdėtą didžiulį triūsą, kad spektaklis pavyktų, kad gyvename draugiškai, padedame vieni kitiems.

Sulaukėme gražių sveikinimų, apsilankė buvę kolektyvo nariai, pertraukų metu koncertavo folkloro ansamblis „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė), instrumentinis ansamblis „Intermezzo“ (vad. Edvardas Ratautas), akordeonistų Augustės Kerulytės ir Tautvydo Pakėno duetas.

„Jei du žmonės kalba, trečiasis klausosi jų pokalbio, tai jau yra teatras“, tai Gustavo Holobeko žodžiai, taigi, spektaklis tęsiasi…

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt