Kino vakarai

Vaikai dainavo ir šoko „Žvaigždučių šou“ koncerte

Birželio 1-oji pasaulyje minima kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tą dieną visame pasaulyje svarbiausiais tampa vaikai. Jiems skiriami sveikinimai, renginiai, palinkėjimai. Tokia diena paminėta ir Ukmergėje.

Per pietus jaunesnių klasių mokiniai rinkosi į aikštę prieš Kultūros centrą į fliashmobą. Kol jam buvo ruošiamasi vaikai galėjo pašokinėti ant batutų. 160 pradinių klasių mokinių iš miesto ir rajono mokyklų kartu šoko, paskui Kultūros centre žiūrėjo animacinį filmą. Žiūrėti filmą prisijungė ir mažesni vaikai su tėveliais.

Po filmo vaikai lauke susitiko su panda ir su ja pašoko linksmuosius šokius. Panda vaikams taip patiko, kad visi norėjo prie pandos prisiglausti. O jei tai nepavyktu, tai bent jau pandą paglostyti.

Po ąžuolais įsikūrė Ukmergės šeimos centras. Čia veikė vaikų priešinių paroda, vaikai galėjo pažaisti su įvairiais žaislais, išbandyti save meno srityje.

Vakarop į Kultūros centro didžiąją salę rinkosi lopšelių-darželių ir įvairių įstaigų ugdytiniai. Čia vyko „Žvaigždučių šou“, kuriame dainavo ir šoko apie 100 vaikų iš misto lopšelių-darželių, „Let‘s rock“ mokyklėlės, studijos „Muzikos alėja“, šiuolaikinio šokio kolektyvo „Aidas“, pop grupės „Garsiukai“, linijinių šokių kolektyvo „Visada“, solistės. Po šou šokių salėje vaikų laukė patys linksmiausi šokiai su įvairiais pasakų personažais.

Renginį vedė Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro-studijos „Nykštukas“ jaunieji aktoriai.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt