Liepos 6

Vaikystės šventė Dainavoje

Birželio 1-oji tai ne tik vasaros pradžia, bet ir graži šventė – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną UKC Dainavos skyriaus salėje susitelkė visa bendruomenė: tėvai, vaikai, mokyklos ir darželio darbuotojai.
Su vaikystės švente visus vaikučius pasveikino Dainavos pagrindinės mokyklos direktorius Arūnas Kerza.
Prieš paskelbiant koncerto pradžią Dainavos skyriaus renginių organizatorė Drąsutė Kaselienė paprašė suaugusiųjų sudalyvauti konkurse „Vaikai – tai…“, kuriems tereikėjo užbaigti pradėtą sakinį. Kaip pvz.: „Vaikai – tai stebuklai, mūsų širdyje užimantys daugiausia vietos. Pasiklydę, išdykę ir gražūs.“ Arba: „Vaikai – tai mūsų šaknys ir sparnai“ ir t.t. Visos gražios mintys apie vaikus vėliau buvo patalpintos skelbimų lentoje.
Kaip ir visada šventinį koncertą pradėjo patys mažiausieji ir šauniausieji dainininkai – Dainavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai, kuriuos paruošė mokytoja Neringa Valinskienė ir auklėtojos Zita Rutavičienė ir Janina Minderienė. Po to šoko Dainavos skyriaus vaikų šokių grupė „Nenuoramos“ (vad. Drąsutė Kaselienė) ir vaidino Veprių skyriaus vaikų ir jaunimo mėgėjų teatro „Šypsenėlė“ artistai (vad. Rasa Šimonienė). Visi susikaupę ir susidomėję stebėjo vepriškių vaidinimą pagal V. Kupšio pasaką „Girių karaliai“.
Ne tik prasidėjusi vasara, bet ir šventės rėmėjų dovanos pradžiugino ne vieno vaiko širdį. Už paramą esame dėkingi Dainavos kaimo bendruomenės pirmininkei Vaclavai-Viktorijai Morkūnienei, Vaidai Kaselytei bei Ukmergės kultūros centrui.

UKC Dainavos skyriaus renginių organizatorė Drąsutė Kaselienė

                                 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 16:30 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt