Liepos 6

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietus į Ukmergės kultūros centre vykstančius renginius ir kino filmus galima įsigyti Kultūros centro bilietų kasoje arba internetu svetainėje kc.ukmerge.lt.

Bilietas galioja vienam asmeniui ir tik renginiui, kurio laikas ir data nurodyti ant bilieto. Bilietą būtina išsaugoti iki renginio, kuriam jis yra įsigytas, pabaigos dėl galimo pakartotinio patikrinimo.

Pirkdami bilietus kasoje galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele ir iš karto atsiimti bilietus.

Bilietus galima rezervuoti kasos darbo metu tiesiogiai kasoje arba kasos telefonu Nr. 864690230. Bilieto rezervacija anuliuojama likus 3 (trims) dienoms iki renginio datos.

Dėl nuolaidos taikymo informuokite pardavėją prieš pirkdami bilietą kasoje.

Mokėtina suma neskaidoma. Ji turi būti apmokėta vienu pasirinktu apmokėjimo būdu.

Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuomet, jei renginys yra atšaukiamas ar nukeliama jo data. Pinigai už bilietus grąžinami sekančia tvarka:

Pinigai už bilietus, įsigytus internetu www.kc.ukmerge.lt, grąžinami per banko sąskaitą, pateikus prašymą per 3 darbo dienas;

Pinigai už bilietus, įsigytus kasoje, kai buvo atsiskaityta banko kortele, grąžinami per banko sąskaitą, pateikus prašymą ir bilietus, per 3 darbo dienas;

Pinigai už bilietus, įsigytus kasoje grynaisiais pinigais, gali būti grąžinami per banko sąskaitą arba grynaisiais pinigais, jei sistema leidžia tokį grąžinimo būdą pasirinkti.

Bilietą kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama panaudoti ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Už šių draudimų pažeidimus arba bandymą pažeisti asmenys atsako LR įstatymuose numatyta tvarka.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 16:30 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt