Kino vakarai

XXV vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „NENUORAMOS 2023“

XXV vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „NENUORAMOS 2023“. Dalyvauja vaikų ir jaunimo teatrų kolektyvai iš įvairių šalies vietovių.

1. Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studijos ,,Mes“ spektaklis ,,Iš obuolių gyvenimo“

Kažkur Obeliuose pavasarį išaugo maža obelytė, pavarde Antaninė. Ir susilaukė obelis mažų obuoliukų. Obuoliukai buvo labai linksmi ir pašėlę, todėl su jais, kaip ir su žmonėmis, nutikdavo įvairiausi netikėti nuotykiai. Po obelim gyveno baisusis kirminas sliekas – Kieša, kuris norėjo sugraužti obuoliukus. Rudenį netikėtai obuoliukus nukrėtė nuo obels bobos ir nuvežė į sulčių spaudyklą. Bus smagu visiems kartu su obuoliukais pakeliauti jų gyvenimo labirintais.

2. Kretingos kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro ,,Atžalynas“ spektaklis ,,Audringa naktis“

Kur baigiasi begalybė? Iš kur mes? Likimas. O kas tai yra iš tikrųjų? Ar galima pamatyti savo sielą? Ar galima paslėpti tas kūno dalis, kurios mums nepatinka? Šie ir dar daug kitų klausimų apie save ir pasaulį neleidžia mergaitei užmigti.

Pasitelkę vaizduotę atžalyniečiai ieškojo atsakymų į mergaitės keliamus klausimus ir sukūrė žaismingą, susimąstyti ir dalintis neramiomis mintimis skatinantį teatrinių etiudų spektaklį.

3. Šaulių menų mokyklos vaikų ir jaunimo teatro studijos ,,Kompanija šauni“ spektaklis ,,Mes esame – mūsų nėra“

Savos kūrybos spektaklis ,,MES ESAME – MŪSŲ NĖRA“ LGBTQ tema. Sudėtinga, vis dar skaudi ir jautri tema, kuri šiuo metu itin aktuali Lietuvoje. Tai pirmasis studijos bandymas sukurti dokumentinį spektaklį: vaikai kalbėjosi su skirtingų profesijų LGBTQ bendruomenės žmonėmis, vėliau analizavome interviu. Kadangi pasirinkome ne grynojo žanro verbatim, tai savaip interpretavome, bandydami perteikti nors dalelę tų jausmų, minčių, kurias išgyvenome ir pajautėme, klausydami atvirų ir nuoširdžių pasisakymų.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt