Kino vakarai

XXV vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „NENUORAMOS 2023“

XXV vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „NENUORAMOS 2023“. Dalyvauja vaikų ir jaunimo teatrų kolektyvai iš įvairių šalies vietovių.

1. Alytaus ,,Drevinuko“ mokyklos – darželio teatro studijos ,,Drevinukas“ spektaklis ,,Molinukų sakmės“. Linksmų dzūkiškų sakmių pynė.

2. Ukmergės rajono Pabaisko miestelio „Tėkmės“ teatro cirko pramoginis-vaidybinis pasirodymas šokių salėje.

Šiame cirko pasirodyme sutiksime ne tik juokdarį, lyno akrobatus ir magą. Matysime kirmėlę parkūrininkę, mistikus, keistus muzikantus ir daug kitų įdomių artistų. Cirko artistus vaidins mokyklos „Tėkmė“ teatras: 1-5 klasės mokyklos mokiniai bei pora kviestinių mergaičių. Daugeliui šio teatro dalyvių ne mokyklos ribose šis pasirodymas yra pirmasis.

 

3. Plungės kultūros centro teatro ,,SAULA“ spektaklis ,,TRYS AUKSINIAI VELNIO PLAUKAI“

Neturtingai moteriškei gimsta vaikelis su Laimės marškinėliais, o tai reiškia, kad jis užaugęs ves karaliaus dukterį. Sužinojęs karalius įsako kareiviams vaiku atsikratyti. Kareiviams nepavyksta, vaiką surandą ir augina malūnininko šeima. Netikėtai karalius sužino, kad jaunuolis gyvas ir sveikas. Supykęs pats jį suranda ir įteikia jam laišką su mirties nuosprendžiu. Laišką įsako nunešti karalienei į rūmus. Laimei, jaunuolis patenka į draugiškų plėšikų rankas, kurie pakeičia laišką…

Kaip jaunimo gyvenimas klostėsi?.. Ar beturtis jaunuolis ves turtingą ir kilmingą karaliaus dukterį?.. Sužinosite pažiūrėję Plungės kultūros centro teatro ,,SAULA“ spektaklį ,,TRYS AUKSINIAI VELNIO PLAUKAI“.

4. Skapiškio vaikų ir jaunimo teatro studijos „Ku-kū“ spektaklis ,,O kalnas!“

Sukurtas pagal knygą ,,Kupiškio krašto archeologinės ir mitologinės vertybės“.

5. Molėtų kultūros centro teatro studijos ,,Remarka” spektaklis ,,Violončelė”

Kai aplinkybės taip supančioja ir atrodo, kad nebėra jokios vilties ir sprendimo… stabtelk… Pagalvok. Pamatyk. Gal tai TU ir esi TAS ŽMOGUS, KURIS gali ištiesti pagalbos ranką tolimam ir artimam savo…

6. Ukmergės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studijos ,,Nykštukas“ spektaklis ,,Žaidimas
be taisyklių“.

Spektaklyje gvildenamos skaudžios paauglių problemos, kurios įstumia pagrindinę heroję Emiliją į neviltį… „Kodėl tau atrodo, kad stovi ant bedugnės krašto ir bijai atsitraukti? Žinai jog gali, bet bijai…“.

7. Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro ,,Vaivorykštė“ spektaklis ,,Pabėgimas į Akropolį“

Tai dviejų provincijos miestelio paauglių – Živilės ir Dariaus istorija, kuri prasideda naiviu tikėjimu, jog dideliame mieste yra Akropolis, kuriame galima prisipirkti visko netgi be pinigų, kuriame visi žmonės šypsosi. Jaunuoliai bėga į Akropolį ieškoti meilės ir laimės, bet atranda tą pačią tuštybę nuo kurios stengėsi pabėgti.

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@ukmergeskc.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT847182400003130492
AB Šiaulių bankas Ukmergės KAC

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas:

II – V – 15:00 – 19:30

VI – VII – 1 val. prieš renginį ar kino filmą

I – nedirba

Bilietus kviečiame pirkti

internetu ukmergeskc.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@ukmergeskc.lt